» Ölüme Çeyrek Kala Minval Yayınları | "Kitap, aşkın ve aklın özüdür."
Ölüme Çeyrek Kala
Neredesiniz... Anasayfa - Kategoriler - Kişisel Gelişim- Kitap

Ölüme Çeyrek Kala

     “ En fazla ölümden mi korkuyorsun yoksa yaşayamadığından mı? ”

Ölüme Çeyrek Kala, ölüm hipnozu ve 41 gerçek hayat hikâyesiyle, okurun yaşadıklarını, yaşattıklarını, öğrendiklerini, öğrettiklerini, sevdiklerini, sevenlerini, en çirkin, en güzel anlarını ve en önemlisi hayattan ne anladığını, ölümün ne anlattığını tekrar gözden geçirmesine sebep olacak.

Okurken ölmeden önce ölmeyi, böylece ölümü tadan bir insan olarak hayatın gerçek lezzetini idrak etmeyi vaat eden bir kitap bu.

Hayatın kendisi mucizelerle dolu bir mucize ve onu tatmak için sadece bir hakkımız var. Her şey bizim elimizde… tıpkı bu kitap gibi.

Yazar Hakkında

Işıl Alagöz Şirin, 1979 senesinde Üsküdar’da doğdu. Küçük yaşlarda ailesi ile birlikte İsviçre’ye yerleşen ya¬zar orta ve lise öğrenimini tamamladıktan sonra Ekonomi yüksek lisansını Zürih kentinde tamamladı. Borsa Yatırım piyasalarına ilgi duyan üç çocuk annesi yazarın asıl mesleği bankacılıktır. Çocuklarına her akşam masallar anlatan, çocuksu ruhunu hiç kaybetmeyen, yaratıcı ve sanat hayranı olan yazar Almanya’da yayımlanan ilk çocuk kitabının resimlerini kendisi çizmiştir. Almanya’da psikolojik danışmanlık mezunu olan Işıl Alagöz Şirin, profesyonel motivasyon ve yaşam koçudur. Hayata âşık olan yazarın çocukluğundan bu yana felsefe alanına duyduğu yakınlığı ikinci kitabına yansımıştır.

Benzer kategoriye ait kitaplarımızada göz atabilirsiniz...


Külrengi Kareler..

Kitap - Çetin Korkut -


İçimdeki Marilyn..

Deneme/ Kitap - Nargis -


Umuda Bavul Topladım..

Deneme/ Kitap - Özge Hacıoğlu -

Kitap Detayları


Künye

Baskı : 1. Baskı - 2015

ISBN : 978-605-5075-64-4

BARKOD : 9786055075644

Kitabın Fiyatı

Liste Fiyatı : 20 TL

Kitabın Türü

Kitabın Özellikleri

Editörün Kitap Seçimi


Yabancı

Sınıfta kalmak gibidir hayatta kalmak…