» Sadece Oku Minval Yayınları | "Kitap, aşkın ve aklın özüdür."
Sadece Oku
Neredesiniz... Anasayfa - Kategoriler - Eğitim- Kitap

Sadece Oku

     “ ”

İlkokuldan üniversiteye kadar her öğrencinin ve her ebeveynin rahatlıkla okuyabileceği bir kişisel paylaşım kitabıdır SADECE OKU.

Bu kitap sana hayatta başarılı olman için gerekli tüm ipuçlarını verdi. Herkes başarılı olmak ister ve herkes bir kez olsun başarısız olmuştur şu hayatta… Tüm yaşanılanların bileşkesidir bu kitap. Hırsın ve azmin özetidir. Bu kitabı okuduğunda başarı, başarısızlık, azim, hırs, aşk, dostluk konusunda artık daha detaylı bilgiye sahip olmuş olacaksın, genç dostum. Bundan sonrası artık senin uygulama hızına bağlı.Yazılanları dikkate al genç dostum, çünkü; iddia ediyorum yazdıklarımdan bazıları Murphy Kanunları gibi duvara asılacak… Sadece Oku iddialı olmayı seven herkesin buluşma noktasıdır. Birinci sınıf hislerinizi korumanız dileğiyle…

Yazar Hakkında

1983 yılında doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimi¬ni İskenderun’da tamamladı. 2004 yılında Eskişehir Os¬mangazi Üniversitesi’nde fizik ve matematik bölümleri¬ni okumaya başladı. Bölümünü birincilikle tamamlayan Murat Büyükburç, geçen 12 yıl boyunca çeşitli kurum¬larda matematik öğretmenliği ve eğitim koordinatörlü¬ğü yaptı. Yüzlerce öğrenciyle ekstra çalışmalar yaparak büyük başarılara imza attı. Bu süreçte yayıncılıkla da uğraşan Murat Büyükburç, 2010 yılında bir yayıneviyle anlaşarak 8.sınıf matematik soru bankası hazırladı. 2014 yılında Avrupa Birliği’nin “Otizmli Çocuklar” ile ilgili projesinde yer alarak Makedonya’da bulundu. Dünyanın birçok yerini gezerek hem işiyle ilgili araştırmalar yapan hem de dinlenerek çalışmanın daha başarılı olacağına inanan Murat Büyükburç, yeni nesilin nabzını kuvvetli bir şekilde tutmaya devam ediyor.

Benzer kategoriye ait kitaplarımızada göz atabilirsiniz...


Külrengi Kareler..

Kitap - Çetin Korkut -


Ölüme Çeyrek Kala..

Kişisel Gelişim/ Kitap - Işıl Alagöz Şirin -


İçimdeki Marilyn..

Deneme/ Kitap - Nargis -

Kitap Detayları


Künye

Baskı : 1. Baskı - 2015

ISBN : 978-605-5075-57-6

BARKOD : 9786055075576

Kitabın Fiyatı

Liste Fiyatı : 9 TL

Kitabın Türü

Kitabın Özellikleri

Editörün Kitap Seçimi


Yabancı

Sınıfta kalmak gibidir hayatta kalmak…