» ve Ruha Aşk Üflendi Minval Yayınları | "Kitap, aşkın ve aklın özüdür."
ve Ruha Aşk Üflendi
Neredesiniz... Anasayfa - Kategoriler - Kitap- Tasavvuf

ve Ruha Aşk Üflendi

     “ O, bize şah damarımızdan daha yakın; artık biz de O'na. ”

Hızlı bir çağdan geçiyoruz… Şehirlerde gökdelenler, gökyüzünde uçaklar, kalplerde telaşın gittikçe arttığı çılgın bir çağdan geçiyoruz. Kendimize ve sevdiklerimize ayıracak zamanımız az, ama şikâyetimiz çok. Darmadağın bir insanlık, darmadağın değerler arasında yolumuzu bulmaya koyulduk hepimiz. Sevgiye, hürmete, maneviyata açız.

Bu kitap sizi hazır reçetelerle maneviyata doyurmayacak belki, belki bir anda her şeyin çözümünü göstermeyecek… Hayat hâlâ olağanüstü bilinmezlerle dolu çünkü. Fakat, Ali Elmalı’nın kitabından süzülen maneviyatın o huzurlu kokusu, silkinip kendinize gelmeniz için bir fırsat sunacak:

Çünkü,

“Ne yöne gidersen git, her yerde HAKK vardır. Sen kendini yalnız görsen bile O seninledir…”

Şimdi, kendinize ve bütün insanlığa bir şans verin. Bütün bildiklerinizi unutmanız mümkün değilse bile, kalp ve zihin yolunuzu ışıtacak kadar olsun geçmişi bir kenara bırakın.

Ve Ruha Aşk Üflendi‘nin sayfalarında, maneviyattın çocuğu olan o bitimsiz huzura erişmek için yeni bir başlangıç yapın.

Yazar:
Yazar Hakkında

1981 yılında İsviçre’nin Basel Kanton’unda işçi bir ailenin üçüncü çocuğu olarak dünyaya geldi. Eğitimini İsviçre’de tamamladı. Günümüzde İslam’ı- Müslümanlığı ve genel olarak dini kendine alet edinen insanların aksine o, tüm bunları dosdoğru olduğu gibi anlatmaya, aktarmaya çalışıyor. Çoğulun dini ve manevi boşluğundan faydalanmak yerine, onları gerçek bilgi ve ‘Hak’kikat ile doldurmak için uğraş veriyor. Maneviyat, imam hatip ve ilahiyat okumakla oluşmaz diyerek insanı kalben düşünmeye ve ışığa ulaşmaya davet ediyor. Allah dilediğini seçer, dilediğine verir… Aldığı rüya ile yola çıkıp Avrupa’dan İstanbul’a yerleşmeye, bu maneviyat dolu hazineyi insanlara sunmak için de yazar olmayı seçmiştir. Ali Elmalı, astroloji, alternatif tıp ve manevi terapi ile ilgilenmektedir.

Benzer kategoriye ait kitaplarımızada göz atabilirsiniz...


Külrengi Kareler..

Kitap - Çetin Korkut -


Ölüme Çeyrek Kala..

Kişisel Gelişim/ Kitap - Işıl Alagöz Şirin -


İçimdeki Marilyn..

Deneme/ Kitap - Nargis -

Kitap Detayları


Künye

Baskı : 1. Baskı - 2014

ISBN : 978-605-5075-24-8

BARKOD : 9786055075248

Kitabın Fiyatı

Liste Fiyatı : 15 TL

Kitabın Türü

Kitabın Özellikleri

Editörün Kitap Seçimi


Yabancı

Sınıfta kalmak gibidir hayatta kalmak…